ГоловнаРепертуарОпериКарменКороткий змістДія перша

Дія перша

Кожна людина, що приходить в театр, мріє зазирнути за лаштунки і побачити, як проходить підготовка до вистави. Сьогодні ми даємо можливість публіці потрапити в закулісну частину і відчути атмосферу творіння театрального дійства.

 
Площа в Севільї. До солдатів, які несуть службу біля тютюнової фабрики, підходить Мікаела. Вона шукає сержанта Хозе.
 
Капітан Цуніга і Хозе ведуть зміну варти. Навколо них марширують і співають хлопчаки. Сержант Моралес розповідає Хозе про чарівну дівчину, що шукала його.
 
На тютюновій фабриці починається обідня перерва. На площу виходять працівниці фабрики. Всі із захопленням зустрічають найпривабливішу з них – Кармен. Відхиливши зізнання шанувальників, вона співає Хабанеру, звертаючись до суворого сержанту Хозе. Розпалена тим, що він не звертає на неї уваги, дівчина пускає в хід всю свою чарівність. Наостанок, Кармен кидає сержанту квітку, як символ зізнання в коханні.
 
Прихід Мікаели на час змушує Хозе забути про зухвалу циганку. У ніжному дуеті вони згадують рідні краї, свої заручини. Закохані прощаються.
 
На фабриці чути шум. Кармен накинулась на одну з працівниць і поранила її ножем. Цуніга наказує Хозе конвоювати циганку до в'язниці. Залишившись наодинці з доном Хозе, Кармен остаточно завойовує серце молодого солдата п'янкою Сегідилією і той погоджується відпустити її. Домовившись з Хозе про зустріч в таверні, Кармен несподівано штовхає його і втікає.
 

Видео

    Листопад, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
       123456789101112131415161718192021222324252627282930