ГоловнаРепертуарКонцертиКонцерт органної музики

Концерт органної музики

Концерт органної музики

Програма концерту 27 вересня
 
1. Йоганн Себастьян Бах
Прелюдія і фуга сі мінор, BWV 544 з циклу «ДТК», (том II)

2. Йоганн Пахельбель
Чакона фа мінор, POP 16

3. Йоганн Готфрід Вальтер
Концерт сі мінор для органу в трьох частинах

4. Йоганн Себастьян Бах
Хоральна прелюдія соль мінор «Гряде язичників Спаситель»

5. Йоганн Себстьян Бах
Токата і фуга ре мінор, BWV 565

6. Йоганн Себастьян Бах
Sinfonia з кантати №156 «Я стою однією ногою в могилі»

7. Олександр Гільман
Гранд Хор

8. Ханс-Андре Штам
Rondo alla celtica

9. Сезар Франк
Прелюдія, фуга і варіація сі мінор, Oр. 18

10.Ханс-Андре Штам
Rondo alla latina
 


Валерія Балаховська

Заслужена артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України

Органним мистецтвом Валерія Балаховська захопилася в музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В. Кошуби. Національну музичну академію України ім. П. Чайковського вона закінчила з відзнакою за фахом фортепіано (клас професора І. Павлової) та органа (клас професора Г. Булибенко). З 1992 року Валерія Балаховська – солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

Техніку органного виконавства Валерія Балаховська удосконалювала у відомих зарубіжних музикантів: професора Вищої музичної школи Е. фон Камеке (Німеччина), в якого прослухала повний курс виконавської майстерності «Академія старовинної музики», професорів Ф. Клінди (Словаччина), Б. Біллетера (Швейцарія), Й. Труммера (Австрія).

До свого репертуару органістка включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів; виступає в ансамблях з І. Борком, В. Степовою, В. Чікіровим, І. Іщаком, Квартетом ім. М. Лисенка, з Ансамблем класичної музики ім. Б. Лятошинського, Національним ансамблем «Київська камерата», дитячими колективами. Помітною подією в культурному житті Києва стало виконання В. Балаховською з Національним симфонічним оркестром України Симфонії № 9 А. Брукнера.

Валерія Балаховська багато гастролює в Україні та за її межами (Австрія, Німеччина, Данія, Великобританія, Польща, країни Балтії, Росія, Білорусь, Молдова, Узбекистан), бере участь у міжнародних фестивалях органної музики, в музичних програмах радіо й телебачення. 

Видео

Заказать билет

27 Вересня, Ср

Вересень, 2017

ПнВтСрЧтПтСбНд
    123456789101112131415161718192021222324252627282930