ГоловнаРепертуарБалетиПітер Пен (Балетна студія С.Антипової)Короткий змістДія перша

Дія перша

Картина перша

В будинку містера й місіс Дарлінг всі готуються лягати спати. В каміні потріскують дрова, м’які тіні лягають на стелю дитячої кімнати, де місіс Дарлінг вкладає в ліжечка доньку Венді та синів Джона й Майкла. Їй допомагає собака Нена – найзразковіша нянька у світі: вона купає усіх трьох дітей, прокидається вночі, якщо хтось із них хоча б поворухнеться уві сні. Нена завжди безпомилково відрізняє кашель, на який не варто звертати увагу, від кашлю, при якому горло необхідно обгорнути старим вовняним шарфом. Собака водить юних Дарлінгів у дитячий садок, вишикувавши в лінійку за зростом і несучи в зубах парасольку на випадок дощу.

Веселий сміх дітей, розмови про казкового Пітера Пена – хлопчика, який не хотів ставати дорослим, гавкіт Нени поволі стихають. Гаснуть вогні й діти засинають.

Серед нічної тиші в кімнату вривається вогник, який кидається на всі боки. Це – маленька фея на ім’я Лагодинка, тому що вона вміла лагодити каструльки й чайники. Фея літала від одного будинку до іншого (в них, звичайно, теж жили феї) і своїм мелодійним голосочком видзвонювала: «Лагодити-паяти, каструльки ремонтувати». За її голосочок, схожий на ніжний передзвін, друзі звикли називати фею Дзінь-Дзінь.

Маленьку зірочки разом дмухнули на вікно, воно відкрилося і в кімнату влетів Пітер Пен у супроводі трьох фей. Саме тих, які завжди приходили до Венді, Джона й Майкла у снах, відображаючи їхні характери – веселий, безсердечний та нерозуміючий. Несподівано діти прокинулися і побачили Пітера Пена. Про цю зустріч вони мріяли дуже давно.

Пітер із задоволенням розповідає Венді та її братам про те, як він покинув світ людей, коли йому тільки-но виповнилося сім днів. Він утік через вікно третього поверху, вирішивши ніколи не ставати дорослим. Й полетів на острів Немайнебуде разом з іншими загубленими хлопчиками (коли дитина випадає з візочка, вона відправляється в країну Немайнебуде). Пітер обіцяє дітям навчити їх літати в тому випадку, якщо вони відправляться на острів, де будуть воювати з піратами. Там, на яскравому острові Пітеру дуже не вистачає вірних друзів для його вічних пригод.

Танець зірок, які освітлюють дорогу на острів, Пітер Пен і діти відлітають. У кімнату вбігають містер і місіс Дарлінг, але вже пізно. Горю батьків немає меж.


Видео

    Грудень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12345678910111213141516171819202122232425262728293031