ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2020Віктор Мітюшкін вперше співатиме в новій версії опери «Трубадур»

19 Лют.

Віктор Мітюшкін вперше співатиме в новій версії опери «Трубадур»

У найближчій виставі «Трубадур» глядачі вперше побачать народного артиста України Віктора Мітюшкіна в образі Графа ді Луни. Оперу буде дано в п’ятницю, 21 лютого.

Віктор Мітюшкін (баритон) – лауреат міжнародних конкурсів та учасник міжнародних музичних фестивалів. В оперній трупі Одеського національного академічного театру опери та балету працює з 1990 року. В період с 2003 по 2005 роки працював в Большому театрі Росії. В його репертуарі понад тридцяти провідних партій в операх «Пікова дама» та «Мазепа» Петра Чайковського, «Вогненний ангел» Сергія Прокоф’єва, «Фальстаф», «Трубадур», «Бал-маскарад», «Ріголетто», «Макбет» та «Набукко» Джузеппе Верді тощо.

Віктор Мітюшкін виступав на сценах Національної опери України в Києві, Festschpil Haus у Зальцбурзі, Theatre du Chatelet в Парижі, Grand theatr в Женеві, брав участь у концертах в Мюнхені, Бонні, Берліні, Цюріху. Гастролював в Італії, Іспанії, Росії.

Є доцентом кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової.

На фото: Віктор Мітюшкін і Наталя Павленко в опері «Сільська честь»

Партії Леонори та Манріко у виставі 21 лютого виконають Юлія Терещук і Олександр Шульц. В інших ролях: заслужені артисти України Тетяна Спаська (Азучена) та Дмитро Павлюк (Феррандо), Ірина Репетій (Інес), Андрій Перфілов (Рюїц).

Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.
 

Архів