ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2019Анастасія Корно вперше з’явиться в партії Фрейлін в «Лебединому озері»

20 Вер.

Анастасія Корно вперше з’явиться в партії Фрейлін в «Лебединому озері»

Артистка балету Анастасія Корно дебютує в балеті «Лебедине озеро» в партії однієї з Фрейлін. Вистава відбудеться у неділю, 22 вересня.

Анастасія Корно закінчила Київське державне хореографічне училище у 2018 році та одразу була запрошена до балетної трупи Одеського національного академічного театру опери та балету. У 209-му театральному сезоні станцювала партії Великих лебедів («Лебедине озеро» П. Чайковського), Великих фрейлін («Спляча красуня» П. Чайковського), Пачек (балет-феєрія «Народження балерини» на музику різних композиторів). Також в репертуарі балерини партії в балетах «Пахіта», «Дон Кіхот», «Корсар», «Баядерка», «Есмеральда». Приймала участь у балетах «Бал-маскарад», «Пахіта», «Коппелия» в постановці Володимира Малахова. Гастролювала в Германії, Словакії та Австрії.

Головні партії в виставі 22 вересня виконають Вікторія Бережна (Одетта-Оделія), заслужений артист України Сергій Доценко (Принц Зігфрід), В’ячеслав Кравченко (Ротбард), Денис Черняк (Блазень) та Данило Пащук (Бенно). У інших партіях – артисти балету театру.

Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

 

Архів