ГоловнаНовиниНовини за Серпень 2019Три артистки балету дебютують у виставі «Крик»

14 Серп.

Три артистки балету дебютують у виставі «Крик»

Одразу три артистки балету дебютуватимуть у виставі «Крик», що відбудеться на сцені театру у п’ятницю, 16 серпня. Ольга Пилипейко вперше танцюватиме партію Богині, а сестри Вероніка та Анжеліка Левшини – Подруг.

Ольга Пилипейко є лауреаткою ІІ премії міжнародного фестивалю-конкурсу «Одеські перлинки», гран-прі І міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Думка-потік». Закінчила Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича. У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2011 року.

Вероніка та Анжеліка Левшини також закінчили Одеське державне училище культури і мистецтв, а потім – факультет сучасної та класичної хореографії Київського Національного університету культури і мистецтв. У балетній трупі театру працюють з 2005 року. Виконують партії в балетах «Кармен-сюїта» Бізе – Щедріна, «Лебедине озеро», «Лускунчик» та «Спляча красуня» Чайковського, «Баядерка» Мінкуса, тощо. Цього літа Вероніка Левшина вперше виконала одну з головних партій в опері-балеті «Вій», втіливши образ Панночки.

Балет «Крик» було поставлено на сцені Одеської опери у 2014 році провідним солістом Большого театру Андрієм Меркур’євим. Танцювальна інтерпретація роману Олександра Зінов'єва «Іди на Голгофу» стала його дебютом як хореографа-постановника.

Архів