ГоловнаНовиниНовини за Листопад 201524 листопада Вiце-прем'єр - мiнiстр - Міністр культури України В'ячеслав Кириленко вiдвiдав Одеський національний академічний театр опери та балету

24 Лист.

24 листопада Вiце-прем'єр - мiнiстр - Міністр культури України В'ячеслав Кириленко вiдвiдав Одеський національний академічний театр опери та балету

24 листопада Вiце-прем'єр - мiнiстр - Міністр культури України В'ячеслав Кириленко вiдвiдав Одеський національний академічний театр опери та балету, де провів зустріч з керівниками установ культури і мистецтва, а також навчальних закладів, що перебувають у віданні Міністерства культури України.

 

 

На зустрічі розглядалися питання процедури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад творчого та адміністративного персоналу.
Зокрема, Міністр сказав: "Сьогодні оголошено конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора Одеського національного академічного театру опери та балету. Я впевнений, що він пройде швидко і без ускладнень. Я обіцяю, що конкурс буде прозорим, відкритим і пройде без порушень".


Також обговорювались питання  збереження учбових закладiв культури i мистецтва у віданні Міністерства культури України, збереження звань заслужених і народних артистів України, всебічної допомоги та підтримки переселенцям із зони АТО.

Говорили про важливість міжнаціонального, міждержавного культурного діалогу - про проект "Бессарабські діалоги" і про проведення Днів культури Ізраїлю в Україні (Київ-Умань-Одеса). 

"Починаючи з 10 грудня, відзначатимуться Дні культури Ізраїлю в Україні. У Одеському театрі опери та балету планується проведення заходiв, які відвідають представники Міністерств культур наших держав. Ізраїль - країна, з якою нас багато що пов'язує: це не тiльки історичні, культурні та економічні зв'язки, а й військові. Iзраїльтяни допомагають нашим воїнам з психологічної реабiлiтацiї, надається медична допомога тощо" - пiдкреслив В'ячеслав Кириленко.

Також піднімалося питання бюджетного фінансування закладів культури і мистецтва, що перебувають у віданні Мiнiстерства культури.Обговорювали питання програми здійснення капітальних ремонтів об'єктів - пам'яток архітектури національного значення.

Генеральний директор Одеського оперного театру Надія Бабiч: "Щоб зберегти будівлю нашого театру в належному стані, прошу розглянути можливість щорічно передбачати в бюджеті кошти, якi дали б змогу постійно проводити необхідні роботи для підтримки архітектурних шедеврів у належному технічному стані. Таким чином ми не тільки  збережемо будiвлi - пам'ятки нацiонального культурного значення, а й зекономимо державні кошти ".
В.Кириленко: "Зроблю все можливе".

 

Архів