ГоловнаНовиниНовини за Листопад 2014Кабінет міністрів України затвердив план проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

13 Лист.

Кабінет міністрів України затвердив план проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

Кабінет міністрів України на своєму засіданні від 12 листопада 2014 року затвердив план підготовки та проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів 1921 – 1922, 1932 – 1933, 1946 – 1947 років.

Зокрема, на засіданні було затверджено склад організаційного комітету з підготовки та проведення в 2014 році заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів на чолі з Міністром культури України.

Згідно із затвердженим планом, передбачається організація 22 листопада 2014 року траурних заходів по всій території України.

Також заплановано, що в День пам'яті жертв голодоморів на території України і в її закордонних представництвах приспустять державний прапор України, покладуть траурні вінки і композиції з колосків, вшанують пам'ять померлих хвилиною мовчання. Уряд запропонував обмежити в цей день проведення розважальних заходів.

В Одеському національному академічному театрі опери та балету 22 листопада відбудеться Концерт-реквієм пам'яті жертв голодоморів.

 Детальна інформація на сайті Міністерства культури України за посиланням:

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/377394

 

Архів