ГоловнаКолективБалетна трупаАртисти вищої категоріїБабич Оксана

Бабич Оксана

Артистка балету Одеського Національного академічного театру опери та балету

У 1990 році закінчила Московське академічне хореографічне училище за спеціальністю «хореографічне мистецтво». Працювала в балетному театрі-студії Юрія Григоровича. 2006-го року закінчила Слов’янський інститут мистецтв за спеціальністю «Балетмейстер класичної хореографії».

У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 1996 року.

У репертуарі балерини партії Кармен, Фатуму та Тютюнниці (балет «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе – Родіона Щедріна), Мірти і Віліс (балет «Жізель» Адольфа Адана), Великих лебедів, Іспанської сеньйори, Феї бузку, Феї ніжності, Феї срібла та Феї сапфірів в балеті «Спляча красуня», Вальс в балеті «Лускунчик» Петра Чайковського, Перської княжни в балеті-гала «Нурієв-forever…», Німфи (балет «Вальпургієва ніч» Шарля Гуно), Варвари (балет-фантазія «Айболить ХХІ» на музику Ніно Рота), Вальс в хореографічній сюїті «Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена, Тріо тіней (балет «Баядерка» Людвіга Мінкуса) та інші.

Як балетмейстер Оксана Бабич поставила одноактний балет «Шалом, кохання» для випускників Одеського державного училища мистецтв і культури ім. Костянтина Данькевича, хореографічні мініатюри «Фантазія-експромт» на музику Фредеріка Шопена, «Скрипка» на музику Сен-Прьо, «Циганський танець» в балеті «Кармен» на замовлення французької трупи Ж. Жаклін.

Балерина гастролювала в США, Франції, Японії, Італії, Єгипті, Німеччині, Англії, Китаї.