ГоловнаФестивалі"Оксамитовий сезон в Одеській опері"III фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері"Гості фестивалюКостянтин РІТТЕЛЬ-КОБИЛЯНСЬКИЙ

Костянтин РІТТЕЛЬ-КОБИЛЯНСЬКИЙ

 Баритон, доктор музики, режисер, продюсер (Німеччина).

"Цей молодий чоловік володіє неймовірно гарним і мужнім голосом, яскравою артистичною харизмою, інтуїцією, силою і темпераментом. У нього є все, щоб бути справжньою світовою оперною зіркою" - так відгукнувся про К. Ріттель-Кобилянського відомий голлівудський актор Сер Пітер Устинов в інтерв'ю «Новій Цюріхській Газеті». Підтверджуючи пророчі слова зірки Голлівуду, провідне світове музичне видання "DAS OPERNGLAS" (Гамбург) так пише про гостя нашого фестивалю: «Пан Ріттель-Кобилянський має видатний голос і є одним із провідних баритонів сучасної опери. Його виконання завжди відрізняються аристократичним благородством і багатством вокального звучання, прекрасним вокальним Legato і щедрістю верхнього регістру його виключно гарного тембру голосу... » « ... співак вражає пристрасністю і глибиною акторської гри, сценічною чарівливістю, яскраво вираженою чоловічою харизмою, завжди задаючи тон у виставах та концертах за його участю». 

Костянтин Ріттель-Кобилянський народився у м. Києві у відомій акторській родині, він є нащадком великої української письменниці Ольги Кобилянської. Закінчив з відзнакою Одеську консерваторію (нині – Одеська національна музична академія ім. А. В. Нежданової), вокальну аспірантуру і докторантуру у вищій музичній академії Фрайбурга (Німеччина). Його педагогами були В. Навротський, Л. Іванова (Oдеса), У. Фурер (Швейцарія), Д. Фішер-Діскау, М. Горицький, А. Кортель (Німеччина). Важливим етапом у його творчій діяльності стала співпраця з Сером Пітером Устиновим, з яким співак працював в Цюріху над створенням спільної концертної програми з листів і романсів С. В. Рахманінова.

Костянтин зробив блискучу кар'єру – він гастролював в Парижі, Страсбурзі, Кольмарi, Тулузі, Римі, Неаполі, Генуї, Амстердамі, Афінах, Ахені, Берліні, Штутгарті, Мюнхені, Кельнi, Лейпцигу, Дюссельдорфі, Шверiнi, Москві, Лісабоні, Порто, Мадриді, Барселонi, Цюріху, Санкт-Петербурзі, Чикаго, Cанта Барбарi, Сан-Франциско, Брюсселі, Тель-Авіві та інших містах.    

До його репертуару входять провідні партії баритона: Дон Жуан («Дон Жуан»,) Граф Альмавіва («Весілля Фігаро») В. А. Моцарта; Еней («Дідона і Еней» Г. Перселла); Доктор Малатеста («Дон Паскуале»), Генріх («Лючія ді Ламмермур») Г. Доніцетті; Альберт («Вертер») Ж. Maссне; Ескамільо («Кармен») Ж. Бізе; Петер («Гензель і Гретель»), Е. Хумпердінка; Пролог, Тоніо («Паяци»), Р. Леонкаваллo; Вольфрам («Tангейзер»), Голландець («Летючий Голландець») Р. Вагнера; Євгеній Oнєгін («Євгеній Онєгін») П. Чайковського; Aлеко («Aлекo») С. Рахманінова; Князь Ігор («Князь Ігор») О. Бородіна; Maрсель («Богема»), Скарпіа («Toска») Дж. Пуччіні; Родріго («Дон Карлос»), Амонасро («Аїда»), Ренато («Бал-маскарад»), Жермон («Травіата»), Граф ді Луна («Трубадур»), Дон Карлос («Сила долі») Дж. Верді; Cимфонія № 14 Д. Шостаковича та інші партії. 

Особливе місце в кар'єрі співака займає творче партнерство з відомою ізраїльською піаністкою Еллою Пасік. Костянтин високо цінує її майстерність концертмейстера і дорожить плідним співтовариством з прекрасним музикантом. Глибина музичного трактування та широкий діапазон репертуару надає їх дуету можливість з великим успіхом виступати на престижних міжнародних музичних форумах. 

Співак є прикладом універсального артиста. Крім оперних партій і програм класичної вокальної музики до його репертуару входять найкращі номери європейської та американської естради. Після особистого знайомства з Міком Джаггером («Rolling Stones») Костянтин з грандіозним успіхом виконав на міжнародному фестивалі у Фрайбурзі (Німеччина) його композицію «Sympathy For The Devil». 

Костянтин Ріттель-Кобилянський – перший і єдиний діяч культури України, удостоєний однієї з найпрестижніших музичних нагород у світі – Премії Фонду Культури при Європарламенті в Страсбурзі. Лауреатами цього фонду є видатні діячі світової культури: Сер Пітер Устинов, М. Ростропович, В. Вагнер, В. Гавел, І. Менухін, П. Пікассо, К. Помпіду, К. Аббадо, Х. Каррерас, П. Домінго та інші.    

Лауреат міжнародної музичної премії В. Землера (Париж, Франція), Лауреат міжнародної премії «За виконання партії Ескамільо з «Кармен» Ж. Бізе (Німеччина), Лауреат міжнародної премії «Big-E» за виконання головної партії Лорда Вогню (Lord of Fire), продюсування і режисуру рок-опери «Містерія», яка була визнана в 2008 році кращим в світі шоу просто неба («World Best Open Air Produсtion-2008») (Орландо, США), Кавалер Ордена Святої Софії «За талант і славу України» (Україна), Лауреат міжнародної премії «Людина Року» в номінації «Зоряне Соло» (Україна) та багатьох інших престижних міжнародних нагород.


Видео

    Січень, 2019

    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345678910111213141516171819202122232425262728293031