ГоловнаФестиваліМіжнародний фестиваль мистецтвІІ Міжнародний фестиваль мистецтв в Одеській оперіУчасники фестивалюДень сьомий. «Зірки світового балету»

День сьомий. «Зірки світового балету»

Олена ФІЛІП’ЄВА
Прима-балерина Національної опери України імені Т. Шевченка. Народна артистка України

Лауреат міжнародних конкурсів артистів балету в Москві (1989), Санкт-Петербурзі (1994), Нагоя (1996) та Токіо (1999).

Випускниця Київського державного хореографічного училища.

У її репертуарі: Одетта-Одилія («Лебедине озеро» П. Чайковського), Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського), Маша («Лускунчик» П. Чайковського), Жізель («Жізель» А. Адана), Медора («Корсар» А. Адана), Раймонда («Раймонда» О. Глазунова), Сильфіда («Сильфіда» Х. Левенсхольда), Нікія, Гамзатті («Баядерка» Л. Мінкуса), Кітрі («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Маргарита («Фантастична симфонія» Г. Берліоза), Кармен («Кармен-сюїта» Ж. Бізе – Р. Щедріна), Джульєтта («Ромео та Джульєтта» С. Прокоф’єва), Есмеральда («Есмеральда» Ц. Пуні), Мавка («Лісова пісня» М. Скорульського), Оксана («Ніч перед Різдвом» Є. Станковича) та інші. 


Ганна АНТОНІЧЕВА
Солістка Большого театру. Народна артистка Росії 

Лауреат Закавказького конкурсу артистів балету в Баку (1988), міжнародного конкурсу артистів балету у Джексоні (1998).

Випускниця Московського хореографічного училища.

У її репертуарі: Одетта-Одилія («Лебедине озеро» П. Чайковського), Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського), Джульєтта («Ромео та Джульєта» С. Прокоф`єва), Нікія («Баядерка» Л. Мінкуса), Жізель («Жізель» А. Адана), Кітрі («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Ширін («Легенда про кохання» Л. Мелікова), мазурка, 7-й вальс і прелюд («Шопеніана» на музику Ф. Шопена), Есмеральда («Собор Паризької богоматері» М. Жарра), Раймонда («Раймонда» О. Глазунова), провідна солістка («Кончерто бароко» на музику Й. С. Баха), Іполіта/Титанія («Сон літньої ночі» на музику Ф. Мендельсона-Бартольді та Д. Лігеті), Медора («Корсар» А. Адана). 


Олена ЄВСЕЄВА
Провідна солістка Маріїнського театру. Заслужена артистка Удмуртської республіки 

Лауреат міжнародного конкурсу артистів балету в Сеулі (2009). Випускниця Академії російського балету імені А. Ваганової.

У її репертуарі: Одетта-Одилія («Лебедине озеро» П. Чайковського), Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського), Маша («Лускунчик» П. Чайковського), Жізель («Жізель» А. Адана), Медора («Корсар» А. Адана), Раймонда («Раймонда» О. Глазунова), Вакханка («Вальпургієва ніч» Ш. Гуно), Лауренсія («Лауренсія» А. Крейна), Сильфіда («Сильфіда» Х. Левенсхольда), Нікія, Гамзатті («Баядерка» Л. Мінкуса), Кітрі («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Попелюшка («Попелюшка» С. Прокоф`єва), Маркітантка («Маркітантка» Ц. Пуні), Полігімнія («Аполлон Мусагет» І. Стравінського), Солістка («Весіллячко» І. Стравінського), Егіна «Спартак» А. Хачатуряна) та інші. 


Олександра ТИМОФЄЄВА
Солістка театру «Кремлівський балет». Заслужена артистка Росії 

Лауреат молодіжної премії «Тріумф» (2001), І Міжнародного конкурсу артистів балету в Астані, Х Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск’2008», премії журналу «Балет» «Душа танцю» у номінації «Зірка, що сходить» (2007).

Випускниця Московської державної академії хореографії по классу М. Михайлової.

У репертуарі: Одетта-Одилія («Лебедине озеро» П. Чайковського), Маша («Лускунчик» П. Чайковського), Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського), Попелюшка («Попелюшка» С. Прокоф’єва), Джульєтта («Ромео та Джульєтта» С. Прокоф’єва), Жар-птиця та Дівчина-краса («Жар-птиця» І. Стравінського), Есмеральда («Есмеральда» Ц. Пуні), Жізель («Жізель» А. Адана), та інші. 

 


Мідорі ТЕРАДА
Солістка балету Одеського національного академічного театру опери та балету 

Лауреат III міжнародного конкурсу Ю. Григоровича «Молодий балет світу» (2010), міжнародного конкурсу артистів балету імені К. Максимової «Арабеск-2012» у Пермі.

Володарка премії імені Г. Уланової за одухотвореність танцю та спеціального призу К. Максимової та В. Васильєва.

Випускниця Московської державної академії хореографії.

У її репертуарі: Кітрі і Амура («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського), Маша («Лускунчик» П. Чайковського), па-де-де з балету «Полум`я Парижа» Б. Асаф’єва та інші. 


Аліна ХИЛЬКО
Солістка балету Одеського Національного академічного театру опери та балету 

Випускниця Одеського державного училища мистецтв і культури імені К. Данькевича та Міжнародного слов’янського університету.

У її репертуарі: Одетта-Одилія («Лебедине озеро» П. Чайковського), Фея сміливості і Фея діамантів («Спляча красуня» П. Чайковського), вальс квітів («Лускунчик» П. Чайковського), Пахіта («Пахіта» Л. Мінкуса), двійка-джампе та тріо («Баядерка» Л. Мінкуса), Мірта («Жізель» А. Адана), Німфа («Вальпургієва ніч» Ш. Гуно), Фея води («Таємниця віденського лісу» на музику Й. Штрауса і Г. Малера.) та інші.

 

 


Сергій СИДОРСЬКИЙ
Прем’єр Національної опери України імені Т. Г. Шевченка. Заслужений артист України 

Лауреат ІV Міжнародного конкурсу артистів балету імені С. Лифаря у Києві (2002), дипломант VIII Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск’2004». Володар премії ім. П. Чайковського за краще виконання па-де-де на музику П. Чайковського (Перм, 2004) та премії імені М. Петіпа за чистоту та академізм виконання класичного танцю (Перм, 2004).

Випускник Київського державного хореографічного училища.

У його репертуарі: принц Зігфрид («Лебедине озеро» П. Чайковського), Принц («Лускунчик» П. Чайковського), принц Дезіре («Спляча красуня» П. Чайковського), Принц («Попелюшка» С. Прокоф`єва), Альберт («Жізель» А. Адана), Солор («Баядерка» Л. Мінкуса), Хозе («Кармен-сюїта Ж. Бізе – Р. Щедріна»), Франц («Коппелія» Л. Деліба), Люсьєн д`Ервільї («Пахіта» Л. Мінкуса), Джеймс («Сильфіда» Х. Левенсхольда), Базиль («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Ромео («Ромео та Джульєтта» С. Прокоф`єва), Юнак («Весна священна» І. Стравінського) та інші. 


Михайло МАРТИНЮК
Прем’єр театру «Кремлівський балет». Заслужений артист Росії 

Володар призу за краще виконання сучасної хореографії VII Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск’2002» та молодіжної премії «Тріумф» (2005). Лауреат Всеросійського конкурсу артистів балету в Краснодарі (2004), першої премії та золотої медалі на І Міжнародному конкурсі артистів балету в Астані.

Випускник Пермського державного хореографічного училища.

У його репертуарі: Наполеон («Наполеон Бонапарт» Т. Хреннікова), Базель («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Том Сойєр («Том Сойєр» П. Овсяннікова), Принц («Лускунчик» П. Чайковського), Альберт («Жізель» А. Адана), Франц («Коппелія» Л. Деліба), Актеон («Есмеральда» Ц. Пуні), Меркуціо («Ромео та Джульєтта» С. Прокоф`єва), Аладін («Тисяча та одна ніч» Ф. Амірова), Фігаро («Фігаро» на музику Дж. Россіні і В. А. Моцарта) та інші. 


Іон КУРОШУ
Соліст балету Московського державного академичного театру класичного балету ім. Н. Касаткиної та В. Васильєва 

Випускник Московської державної академії хореографії.

Виконує провідні партії в балетах «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Спляча красуня» П. Чайковського, «Спартак» А. Хачатуряна, «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Жизель» А. Адана та інші. 

 

 

 

 


Коя ОКАВА
Соліст балету Одеського національного академічного театру опери та балету 

Лауреат І премії Міжнародного балетного конкурсу в Алма-Аті (2008), І премії Відкритого конкурсу балету в Японії (2009), III Міжнародного конкурсу Ю. Григоровича «Молодий балет світу» (2010), І премії Міжнародного конкурсу артистів балету імені К. Максимової «Арабеск’2012» у Пермі.

Випускник Московської державної академії хореографії.

У його репертуарі: Базiль («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Дезіре («Спляча красуня» П. Чайковського), принц («Лускунчик» П. Чайковського, па-де-де з балету «Полум`я Парижа» Б. Асаф`єва та інші.

 

 


Станіслав СКРИННІК
Соліст балету Одеського Національного академічного театру опери та балету 

Учасник IV міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (2012).

Випускник Московської державної академії хореографії.

У його репертуарі: Зігфрид та Бено («Лебедине озеро» П. Чайковського), Кронпринц («Таємниця віденського лісу» на музику Й. Штрауса і Г. Малера), Юнак (хореографічна сюїта «Шопеніана» на музику Ф. Шопена), Еспада («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Люсьєн («Пахіта» Л. Мінкуса) та інші. 


Видео

    Грудень, 2016

    ПнВтСрЧтПтСбНд
       12345678910111213141516171819202122232425262728293031